Bölümümüzü Yeni Kazanan Öğrencilerimiz Hoşgeldiniz
17 Ağustos 2017

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümünü kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyor ve bölümümüze  Hoş Geldiniz diyoruz...

Bölümümüzün temel amacı; öğrencilerimizin öncelikle insana değer veren, yapacağı mesleğin bilinci ve sorumluluğuna sahip, profesyonel bakış açısıyla toplumsal sağlık sorunlarını analiz edebilen, sorun çözme becerisi ve etik karar verme yeteneği kazanmış bireyler yetiştirmektir.

 

Eğitim ve öğretim müfredatımız teori ve uygulamayı dengede götüren bir yaklaşımla oluşturulmuş olup, öğrencilerimize üniversite teorik ve pratik uygulamalı eğitim-öğretim yanında özel sektörde tecrübe ve birikim kazandırıp, yönelmek istedikleri alanlarla alakalı yoğunlaşma fırsatı veren bir müfredata sahiptir.

 

Bölümümüz, diğer üniversite ve araştırma merkezleriyle ortak projeler yapabilecek iyi eğitimli, dünya standartlarında bilimsel bilgi üretebilecek nitelikli akademisyenleri bünyesinde barındırmaktadır. Öğrencilerimizi teknik yetenekleri, sosyal becerileri ve ahlaki özellikleri bakımından dengeli bir biçimde eğiterek, toplumda alanlarında liderlik yapabilecek pozisyonlar almasını sağlamak en büyük amacımızdır. Bunu sağlamak için birbirine destek veren ve farklılıkları zenginlik bilip farklılığa değer veren sıcak bir eğitim öğretim ortamı oluşturmak en büyük arzumuzdur.

 

Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü – Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programını tercih ederek önlisans programımızdan mezun olan her öğrencimiz, ülkemizde önemli sektörlerde yerlerini almaya hazır hale gelerek, insanların sağlık standartlarını artırmanın haklı gururunu taşıyacaklardır. 

 

Aramıza katılacak yeni öğrencilerimizle verimli ve başarılı bir eğitim dönemi geçirmek dileği ile…

 

2018 Hitit Üniversitesi - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı